KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11811068
nr 1181 1068
Akvarell
Min Wae Aung, Burma, signerad, -89,26x35
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 maj 2018
kl 19:09:24
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr